Blogowanie pod Jemiołą 2017: zapowiedź akcji

Chyba każdy z nas lubi atmosferę świąt Bożego Narodzenia, przygotowania i świętowanie. Także w tym roku blogerzy językowi i kulturowi przygotowali akcję „Blogowanie pod Jemiołą”.

Przez cały okres Adwentu możecie kliknąć na jedno okienko z wirtualnego adwentowego kalendarza i w ten sposób dowiedzieć się, jak spędzają święta mieszkańcy innych krajów, co jedzą, jak przygotowują się do świąt lub co śpiewają.

W ramach akcji „Blogowanie pod Jemiołą” odbywa się też konkurs z nagrodami. Już 1 grudnia nie zapomnijcie kliknąć na pierwsze okienko w adwentowym kalendarzu 🙂

Jeśli czytacie ten wpis na komórce, to lepiej będzie przeglądać kalendarz w trybie pełnoekranowym. Wystarczy, że w prawym dolnym rogu klikniecie na ikonkę.

Patronem akcji jest multikurs.pl

Blogowanie pod Jemiołą na blogu grupowym

Magdalena Surowiec

Magdalena Surowiec

Germanistka z wykształcenia i z zamiłowania. W Niemczech mieszkałam ponad 7 lat (Północna Nadrenia-Westfalia i Nadrenia-Palatynat). Język niemiecki jest dla mnie jak drugi język ojczysty. Uczę, tłumaczę, piszę podręczniki, dokształcam się. Moje zainteresowania to języki obce, muzyka klasyczna, antyczny Egipt, literatura, dydaktyka, metodyka i przede wszystkim moja córka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.