szkoła płynnego mówienia

Pierwszy kurs online do niemieckiego skupiający się na komunikacji, na poprawieniu umiejętności mówienia

Już 10 czerwca startuje projekt „Szkoła płynnego mówienia”

 • Jesteś na poziomach B1-B2? Czujesz, że nadal masz trudności z mówieniem po niemiecku?​
 • Czy masz barierę językową? Nie wiesz, jak ją pokonać?​
 • Nie masz nikogo, kto poprawi Twoje błędy? Nie masz wsparcia?​

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to mój kurs jest dla Ciebie.

Szkoła Płynnego Mówienia z Niemiecki po ludzku to wyjątkowy projekt, jakiego nie było wcześniej.

Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. 

Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu.  

Pomyśl, że po aktywnym udziale w „Szkole płynnego mówienia”:

Zaczniesz stosować zwroty, których używanie zawsze sprawiało Ci problemy

Będziesz wiedzieć, jak unikać częstych błędów

Podniesie się Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku

Na czym polega „Szkoła płynnego mówienia”?

 • 21 LEKCJI
  Co 2 dni otrzymasz maila ze zwrotami dotyczącymi danego tematu, z zadaniem do wykonania oraz z dawką motywacji. Wykonane zadanie prześlesz do mnie do sprawdzenia, a w ciągu 48 godzin dostaniesz ode mnie informację zwrotną.
 • GRUPA WSPARCIA
  Projekt to nie tylko lekcje, ale przede wszystkim zamknięta grupa wsparcia, gdzie w gronie kursantów będziemy się wspierać w mówieniu po niemiecku
 • BONUSY
  Wraz z kursem w różnych pakietach otrzymasz dodatkowe bonusy - e-book, indywidualne spotkania, zniżki na kolejne kursy
0
LEKCJI
0
% MÓWIENIA
0
GRUPA WSPARCIA

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania, mamą rocznej Emilki – to moje najważniejsze role życiowe. Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje i osiągnąć progres. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech oraz w Meksyku. Ponieważ w Niemczech spędziłam ponad siedem lat i nadal mam częsty kontakt z niemieckimi przyjaciółmi, mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczyłam stacjonarnie, teraz uczę online, piszę, tłumaczę i podnoszę swoje nauczycielskie kompetencje. Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile również na Facebooku oraz na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową grafikę ze słówkami czy z ciekawostkami gramatycznymi. Poza tym zajmuję się również coachingiem językowym.

Dostępne pakiety ''szkoły płynnego mówienia'

Kurs możesz zakupić w 3 pakietach z róznymi bonusami

PAKIET BASIC​

 • udział w szkole mówienia
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia

PAKIET MIDI

 • udział w szkole mówienia​
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia ​
 • godzinna lekcja niemieckiego na Skype
 • mini e-book "Pułapki językowe"
 • zniżka na kursu online "Pułapki językowe''

PAKIET MAXI

 • udział w szkole mówienia​​
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia ​
 • godzinna lekcja niemieckiego na Skype
 • mini e-book "Pułapki językowe"
 • zniżka na kursu online "Pułapki językowe''
 • godzinna sesja coachingowa

Na czym polega kurs?

 • Co dwa dni otrzymasz ode mnie maila ze zwrotami dotyczącymi danego tematu, z zadaniem do wykonania oraz z dawką motywacji. Są to moje autorskie materiały.
 • Wykonane zadanie możesz przesłać do mnie mailowo lub na Facebooku, jednak najbardziej ucieszę się z nagrań. Wystarczy dyktafon w telefonie i gotowe! Po przesłaniu nagrania w ciągu 48 godzin dostaniesz ode mnie informację zwrotną. Zadania możesz wykonywać również pisemnie, jednak pamiętaj, że „Szkoła płynnego mówienia” ma Ci pomóc nauczyć się mówić.
 • Dla uczestników projektu zostanie założona na Facebooku zamknięta grupa, która po zakończeniu projektu zostanie zarchiwizowana, więc zawsze będziesz mieć do niej dostęp.
 • Raz w tygodniu odbędzie się transmisja na żywo na Facebooku, w której będę odpowiadać na Wasze pytania oraz dawać wskazówki dotyczące mówienia po niemiecku. Termin będzie ustalony w grupie.
 • Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom ukończenia „Szkoły płynnego mówienia”.

Najczęsciej zadawane pytania

Jest to wyjątkowy projekt, jakiego nie było wcześniej. Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje jego uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu.  

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie mają mało czasu, dlatego starałam się opracować projekt w taki sposób, abyś sama mogła / sam mógł dowolnie tym czasem gospodarować. Wykonane zadania mogą być krótkie, mogą być długie – wszystko zależy od Twoich możliwości czasowych. Najważniejsze, abyś mówiła / mówił po niemiecku!

Przede wszystkim dlatego że skupia się w 100% na Tobie. Może brałaś / brałeś udział w kursie konwersacyjnym, ale masz wrażenie, że czegoś brakuje. Pomogę Ci osiągnąć postęp, pokonać barierę językową i poprawić umiejętność mówienia po niemiecku.

Poza tym otrzymasz ode mnie wiedzę dotyczącą strategii uczenia się. Nadal mało się o nich mówi, a dobre strategie i wskazówki bardzo mogą ułatwić proces uczenia się

3 tygodnie – od 10 czerwca do 30 czerwca 2019

Tak, oczywiście mogę wystawić fakturę VAT oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dostaniesz również dyplom ukończenia szkoły.

Oto niektóre z nich:
– „nowoczesne” słownictwo: jak mówić o smartfonach, Instagramie, Facebooku czy o Internecie
– mówienie o zaletach i wadach
– argumentowanie i negocjowanie
– jak się bronić, kiedy ktoś nas atakuje i przekracza granice
– jak wyrazić swoje zdanie i go bronić
– jak składać propozycje, pzyjmować je i odrzucać
– praktyczne zwroty związane z dniem codziennym
– odniesienie się do czyjejś opinii
– i kilka innych

Ilość uczestników jest ograniczona z uwagi na fakt, że każdemu uczestnikowi poświęcam czas, a czas jest ograniczony. W jednej edycji kursu będzie uczestniczyć maksymalnie 25 osób. 

Coaching językowy polega na rozpoznaniu i pozbyciu się utartych przekonań, które utrudniają nauczenie się języka obcego. Konieczne jest niekiedy wyjście ze strefy komfortu.

Coaching językowy jest często ogromną pomocą dla osób, które sądzą, że nie są w stanie nauczyć się języka obcego lub dla takich, które uczą się języka obcego już długo, ale nie widzą efektów. Umówimy się na sesję i pomogę Ci rozwiązać trudności związane z nauką niemieckiego. 

Rekomendacje

Świetne materiały bardzo inspirujące. Dzisiaj przeczytałam sobie wszystkie części ''Eines Sonntag''. Super Idee. No i ten pomysł ''Niemiecki w 5 minut trafiony. Pozdrawiam 🙂
Beata z.
Właśnie takie lekcje mi się podobają!
Danuta Ewiak
Uważam, że wszystkie materiały są bardzo interesujące, a przede wszystkim staranie dobrany materiał do utrwalania i ćwiczenia. Moim zdaniem Pani Magdalena wkłada dużo pracy i materiału do nauki języka, ja jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć. Dodatkowo bardzo dużo ciekawych rzeczy udostępnia na Facebook takie jak pułapki językowe, słownictwo itd. Zawsze umie wytłumaczyć zasadę gramatyczną.
Beata B
Prowadzi Pani niezwykle wartościowy profil. Cieszę się, że na niego trafiłem
pIOTR KAPUSTA