szkoła płynnego mówienia

Pierwszy kurs online do niemieckiego skupiający się na komunikacji, na poprawieniu umiejętności mówienia

Już 10 czerwca startuje projekt „Szkoła płynnego mówienia”

Wykup już dziś swoje miejsce. 

Dostępność ograniczona!!!

 • Jesteś na poziomach B1-B2? Czujesz, że nadal masz trudności z mówieniem po niemiecku?​
 • Czy masz barierę językową? Nie wiesz, jak ją pokonać?​
 • Nie masz nikogo, kto poprawi Twoje błędy? Nie masz wsparcia?​

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to mój kurs jest dla Ciebie.

Szkoła Płynnego Mówienia z Niemiecki po ludzku to wyjątkowy projekt, jakiego nie było wcześniej.

Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. 

Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu.  

Pomyśl, że po aktywnym udziale w „Szkole płynnego mówienia”:

Zaczniesz stosować zwroty, których używanie zawsze sprawiało Ci problemy

Będziesz wiedzieć, jak unikać częstych błędów

Podniesie się Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku

Na czym polega „Szkoła płynnego mówienia”?

 • 21 LEKCJI
  Co 2 dni otrzymasz maila ze zwrotami dotyczącymi danego tematu, z zadaniem do wykonania oraz z dawką motywacji. Wykonane zadanie prześlesz do mnie do sprawdzenia, a w ciągu 48 godzin dostaniesz ode mnie informację zwrotną.
 • GRUPA WSPARCIA
  Projekt to nie tylko lekcje, ale przede wszystkim zamknięta grupa wsparcia, gdzie w gronie kursantów będziemy się wspierać w mówieniu po niemiecku
 • BONUSY
  Wraz z kursem w różnych pakietach otrzymasz dodatkowe bonusy - e-book, indywidualne spotkania, zniżki na kolejne kursy
0
LEKCJI
0
% MÓWIENIA
0
GRUPA WSPARCIA

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania, mamą rocznej Emilki – to moje najważniejsze role życiowe. Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje i osiągnąć progres. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech oraz w Meksyku. Ponieważ w Niemczech spędziłam ponad siedem lat i nadal mam częsty kontakt z niemieckimi przyjaciółmi, mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczyłam stacjonarnie, teraz uczę online, piszę, tłumaczę i podnoszę swoje nauczycielskie kompetencje. Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile również na Facebooku oraz na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową grafikę ze słówkami czy z ciekawostkami gramatycznymi. Poza tym zajmuję się również coachingiem językowym.

Dostępne pakiety ''szkoły płynnego mówienia'

Kurs możesz zakupić w 3 pakietach z róznymi bonusami

79 zł

Pakiet basic

 • udział w szkole mówienia
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia

89 zł

pakiet midi

 • udział w szkole mówienia​
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia ​
 • godzinna lekcja niemieckiego na Skype
 • mini e-book "Pułapki językowe"
 • zniżka na kursu online "Pułapki językowe''

99 zł

pakiet maxi

 • udział w szkole mówienia​​
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia ​
 • godzinna lekcja niemieckiego na Skype
 • mini e-book "Pułapki językowe"
 • zniżka na kursu online "Pułapki językowe''
 • godzinna sesja coachingowa

Na czym polega kurs?

 • Co dwa dni otrzymasz ode mnie maila ze zwrotami dotyczącymi danego tematu, z zadaniem do wykonania oraz z dawką motywacji. Są to moje autorskie materiały.
 • Wykonane zadanie możesz przesłać do mnie mailowo lub na Facebooku, jednak najbardziej ucieszę się z nagrań. Wystarczy dyktafon w telefonie i gotowe! Po przesłaniu nagrania w ciągu 48 godzin dostaniesz ode mnie informację zwrotną. Zadania możesz wykonywać również pisemnie, jednak pamiętaj, że „Szkoła płynnego mówienia” ma Ci pomóc nauczyć się mówić.
 • Dla uczestników projektu zostanie założona na Facebooku zamknięta grupa, która po zakończeniu projektu zostanie zarchiwizowana, więc zawsze będziesz mieć do niej dostęp.
 • Raz w tygodniu odbędzie się transmisja na żywo na Facebooku, w której będę odpowiadać na Wasze pytania oraz dawać wskazówki dotyczące mówienia po niemiecku. Termin będzie ustalony w grupie.
 • Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom ukończenia „Szkoły płynnego mówienia”.

Chcesz już dziś wiedzieć co czeka Cię podczas kursu? Jak będą wyglądały zadanie i poszczególne moduły? 

Poniżej możesz pobrać przykładowy odcinek Szkoły Płynnego Mówienia. 

POBIERZ DARMOWĄ LEKCJĘ ”Szkoły płynnego mówienia” i zobacz jakie zadania na Ciebie czekają: 

Najczęsciej zadawane pytania

Jest to wyjątkowy projekt, jakiego nie było wcześniej. Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje jego uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu.  

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie mają mało czasu, dlatego starałam się opracować projekt w taki sposób, abyś sama mogła / sam mógł dowolnie tym czasem gospodarować. Wykonane zadania mogą być krótkie, mogą być długie – wszystko zależy od Twoich możliwości czasowych. Najważniejsze, abyś mówiła / mówił po niemiecku!

Przede wszystkim dlatego że skupia się w 100% na Tobie. Może brałaś / brałeś udział w kursie konwersacyjnym, ale masz wrażenie, że czegoś brakuje. Pomogę Ci osiągnąć postęp, pokonać barierę językową i poprawić umiejętność mówienia po niemiecku.

Poza tym otrzymasz ode mnie wiedzę dotyczącą strategii uczenia się. Nadal mało się o nich mówi, a dobre strategie i wskazówki bardzo mogą ułatwić proces uczenia się

3 tygodnie – od 10 czerwca do 30 czerwca 2019

Tak, oczywiście mogę wystawić fakturę VAT oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dostaniesz również dyplom ukończenia szkoły.

Oto niektóre z nich:
– „nowoczesne” słownictwo: jak mówić o smartfonach, Instagramie, Facebooku czy o Internecie
– mówienie o zaletach i wadach
– argumentowanie i negocjowanie
– jak się bronić, kiedy ktoś nas atakuje i przekracza granice
– jak wyrazić swoje zdanie i go bronić
– jak składać propozycje, pzyjmować je i odrzucać
– praktyczne zwroty związane z dniem codziennym
– odniesienie się do czyjejś opinii
– i kilka innych

Ilość uczestników jest ograniczona z uwagi na fakt, że każdemu uczestnikowi poświęcam czas, a czas jest ograniczony. W jednej edycji kursu będzie uczestniczyć maksymalnie 25 osób. 

Coaching językowy polega na rozpoznaniu i pozbyciu się utartych przekonań, które utrudniają nauczenie się języka obcego. Konieczne jest niekiedy wyjście ze strefy komfortu.

Coaching językowy jest często ogromną pomocą dla osób, które sądzą, że nie są w stanie nauczyć się języka obcego lub dla takich, które uczą się języka obcego już długo, ale nie widzą efektów. Umówimy się na sesję i pomogę Ci rozwiązać trudności związane z nauką niemieckiego. 

Rekomendacje

Świetne materiały bardzo inspirujące. Dzisiaj przeczytałam sobie wszystkie części ''Eines Sonntag''. Super Idee. No i ten pomysł ''Niemiecki w 5 minut trafiony. Pozdrawiam 🙂
Beata z.
Właśnie takie lekcje mi się podobają!
Danuta Ewiak
Lekcje niemieckiego z Magdą pozwoliły mi nabrać pewności siebie w mówieniu i bardziej zrozumieć gramatykę. Magda świetnie ją wyjaśnia i jest profesjonalnie przygotowana do każdej lekcji. Lekcje z nią to czysta przyjemność.
Aleksandra B., Zurych
Uważam, że wszystkie materiały są bardzo interesujące, a przede wszystkim staranie dobrany materiał do utrwalania i ćwiczenia. Moim zdaniem Pani Magdalena wkłada dużo pracy i materiału do nauki języka, ja jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć. Dodatkowo bardzo dużo ciekawych rzeczy udostępnia na Facebook takie jak pułapki językowe, słownictwo itd. Zawsze umie wytłumaczyć zasadę gramatyczną.
Beata B
Prowadzi Pani niezwykle wartościowy profil. Cieszę się, że na niego trafiłem
pIOTR KAPUSTA