szkoła płynnego mówienia

Pierwszy kurs online do niemieckiego skupiający się na komunikacji, na poprawieniu umiejętności mówienia

 3 listopada 2020 startuje projekt „Szkoła płynnego mówienia”

Już dziś możesz zapisać się w promocyjnej cenie! Liczba miejsc ograniczona!

 • Jesteś na poziomach B1-B2? Czujesz, że nadal masz trudności z mówieniem po niemiecku?​
 • Czy masz barierę językową? Nie wiesz, jak ją pokonać?​
 • Nie masz nikogo, kto poprawi Twoje błędy? Nie masz wsparcia?​

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to mój kurs jest dla Ciebie.

Szkoła Płynnego Mówienia z Niemiecki po ludzku to wyjątkowy projekt, jakiego nie było wcześniej.

Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. 

Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu.  Dlaczego warto uczyć się właśnie ze mną?

 • Mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego 
 • Przez 7 lat mieszkałam w Niemczech i nadal mam kontakt z żywym językiem 
 • Jestem nauczycielką z zawodu i z zamiłowania 

Pomyśl, że po aktywnym udziale w „Szkole płynnego mówienia”:

Zaczniesz stosować zwroty, których używanie zawsze sprawiało Ci problemy

Będziesz wiedzieć, jak unikać częstych błędów

Podniesie się Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku

Zobacz opinie uczestników poprzedniej edycji

Jestem bardzo zadowolona. Kurs ''zmusił'' mnie do robienia czegoś z niemieckiego codziennie:) mimo, że nagranie nie wysyłałam codziennie to jednak zawsze coś w dany dzień przejrzałam:)
Elżbieta S
Podoba mi się, że jest dużo zagadnień (moduł 2 to już w ogóle jest super!) i zwrotów. Bardzo cieszę się, że ten kurs ''zmusił'' mnie do nagrywania się na dyktafonie. Nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie miałam pojęcia, że to AŻ TAK stresujące. Postanowiła wysłać pierwsze nagranie, tak jak zasugerowała, ale już teraz odsłuchując je, wyłapuję błędy i wiem, mniej więcej, nad czym się skupić. Teraz tylko czekam na info zwrotne 😉
Joanna T.
Materiały są świetne - zwięzłe, wartościowe, przydatne, naprawdę, ja jestem zachwycona. Ciekawe zwroty, część z nich można wykorzystać na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak dla mnie strzał w 10!
Meryem O.
Bardzo podoba mi się struktura i klarowność materiałów. Przede wszystkim jednak zastosowanie zwrotów w przykładowych wypowiedziach. Super 🙂
Katarzyna C.
Wspaniała wiedza
Jacek S.

Na czym polega „Szkoła płynnego mówienia”?

 • 20 LEKCJI
  Co 2 dni otrzymasz maila ze zwrotami dotyczącymi danego tematu, z zadaniem do wykonania oraz z dawką motywacji. Wykonane zadanie prześlesz do mnie do sprawdzenia, a w ciągu kilku dni dostaniesz informację zwrotną.
 • GRUPA WSPARCIA
  Projekt to nie tylko lekcje, ale przede wszystkim zamknięta grupa wsparcia, gdzie w gronie kursantów będziemy się wspierać w mówieniu po niemiecku. W trakcie kursu odbędzie się 1 transmisja na żywo, w trakcie której będę odpowiadać na Wasze pytania oraz pomagać Wam w poprawie umiejętności mówienia. 
 • BONUSY
  Kupując kurs w przedsprzedaży, a więc za niższą cenę, otrzymasz 8 dodatkowych materiałów na tematy związane z wakacjami, np. "Restauracja i zwiedzanie", "Nieprzewidziana wizyta u lekarza", "Negocjowanie", "Co powiedzieć, kiedy się zgubisz i potrzebujesz pomocy?"
0
LEKCJI
0 %
MÓWIENIA
0
GRUPA WSPARCIA
0 %
ZADOWOLONYCH UCZESTNIKÓW

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania, mamą małej Emilki – to moje najważniejsze role życiowe. Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje i osiągnąć progres. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech oraz w Meksyku. Ponieważ w Niemczech spędziłam ponad siedem lat i nadal mam częsty kontakt z niemieckimi przyjaciółmi, mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczyłam stacjonarnie, teraz uczę online, piszę, tłumaczę i podnoszę swoje nauczycielskie kompetencje. Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile również na Facebooku oraz na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową grafikę ze słówkami czy z ciekawostkami gramatycznymi. Poza tym zajmuję się również coachingiem językowym.

ruszyła przedsprzedaż

PROMOCJA

Dołącz już dziś do Szkoły Płynnego Mówienia. Nie czekaj – liczba miejsc jest ograniczona,a to ostania edycja w tym roku. Zacznij pracę z niemieckim już 3 listopada razem z nami! 

179 zł 

139 zl

Na czym polega kurs?

 • Co dwa dni otrzymasz ode mnie maila ze zwrotami dotyczącymi danego tematu, z zadaniem do wykonania oraz z dawką motywacji. Są to moje autorskie materiały.
 • Wykonane zadanie możesz przesłać do mnie mailowo lub na Facebooku, jednak najbardziej ucieszę się z nagrań. Wystarczy dyktafon w telefonie i gotowe! Po przesłaniu nagrania w ciągu kilku dni dostaniesz ode mnie informację zwrotną. Zadania możesz wykonywać również pisemnie, jednak pamiętaj, że „Szkoła płynnego mówienia” ma Ci pomóc nauczyć się mówić.
 • Dla uczestników projektu zostanie założona na Facebooku zamknięta grupa, która po zakończeniu projektu zostanie zarchiwizowana, więc zawsze będziesz mieć do niej dostęp.
 • W trakcie kursu odbędzie się 1 transmisja na żywo na Facebooku, w której będę odpowiadać na Wasze pytania oraz dawać wskazówki dotyczące mówienia po niemiecku. Otrzymasz również kilka rad dotyczących terapii błędów.
 • Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom ukończenia „Szkoły płynnego mówienia”.

Chcesz już dziś wiedzieć co czeka Cię podczas kursu? Jak będą wyglądały zadanie i poszczególne moduły? 

Poniżej możesz pobrać przykładowy odcinek Szkoły Płynnego Mówienia. 

POBIERZ DARMOWĄ LEKCJĘ ”Szkoły płynnego mówienia” i zobacz jakie zadania na Ciebie czekają: 

Najczęsciej zadawane pytania

Jest to wyjątkowy projekt, jakiego nie było wcześniej. Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje jego uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu.  

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie mają mało czasu, dlatego starałam się opracować projekt w taki sposób, abyś sama mogła / sam mógł dowolnie tym czasem gospodarować. Wykonane zadania mogą być krótkie, mogą być długie – wszystko zależy od Twoich możliwości czasowych. Najważniejsze, abyś mówiła / mówił po niemiecku!

Przede wszystkim dlatego że skupia się w 100% na Tobie. Może brałaś / brałeś udział w kursie konwersacyjnym, ale masz wrażenie, że czegoś brakuje. Pomogę Ci osiągnąć postęp, pokonać barierę językową i poprawić umiejętność mówienia po niemiecku.

Poza tym otrzymasz ode mnie wiedzę dotyczącą strategii uczenia się. Nadal mało się o nich mówi, a dobre strategie i wskazówki bardzo mogą ułatwić proces uczenia się

Kurs odbędzie się w dniach: 3 listopada – 11 grudnia 2020. 

Tak, oczywiście mogę wystawić fakturę VAT oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dostaniesz również dyplom ukończenia szkoły.

Oto  lista modułów, jakie wchodzą w zakres kursu: 

Moduł 1: Nawiązanie kontaktu
Moduł 2: Jak wyrazić swoje zdanie i go bronić?
Moduł 3: Argumentowanie
Moduł 4: Obrona przed atakiem słownym
Moduł 5: Składanie, przyjmowanie i odrzucanie propozycji
Moduł 6: Opowiadanie o treści
Moduł 7: Język mówiony. Część 1
Moduł 8: Język mówiony. Część 2
Moduł 9: Codzienność
Moduł 10: Jak prosić, dziękować i przepraszać?
Moduł 11: Optymizm i pozytywne uczucia
Moduł 12: Pesymizm i negatywne uczucia
Moduł 13: Święta i wolne
Moduł 14: Nowoczesne słownictwo, czyli social media i smartfony. Część 1
Moduł 15: Nowoczesne słownictwo, czyli social media i smartfony. Część 2
Moduł 16: Pierwsza pomoc
Moduł 17: Człowieczeństwo i odwaga cywilna
Moduł 18: Podróżowanie
Moduł 19: Kłótnie i konflikty
Moduł 20: Praca

Ilość uczestników jest ograniczona z uwagi na fakt, że każdemu uczestnikowi poświęcam czas, a czas jest ograniczony. W jednej edycji kursu będzie uczestniczyć maksymalnie 20 osób. 

Tak, oczywiście. Możesz go pobrać powyżej.

Rekomendacje

Świetne materiały bardzo inspirujące. Dzisiaj przeczytałam sobie wszystkie części ''Eines Sonntag''. Super Idee. No i ten pomysł ''Niemiecki w 5 minut trafiony. Pozdrawiam 🙂
Beata z.
Właśnie takie lekcje mi się podobają!
Danuta Ewiak
Lekcje niemieckiego z Magdą pozwoliły mi nabrać pewności siebie w mówieniu i bardziej zrozumieć gramatykę. Magda świetnie ją wyjaśnia i jest profesjonalnie przygotowana do każdej lekcji. Lekcje z nią to czysta przyjemność.
Aleksandra B., Zurych
Uważam, że wszystkie materiały są bardzo interesujące, a przede wszystkim staranie dobrany materiał do utrwalania i ćwiczenia. Moim zdaniem Pani Magdalena wkłada dużo pracy i materiału do nauki języka, ja jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć. Dodatkowo bardzo dużo ciekawych rzeczy udostępnia na Facebook takie jak pułapki językowe, słownictwo itd. Zawsze umie wytłumaczyć zasadę gramatyczną.
Beata B
Prowadzi Pani niezwykle wartościowy profil. Cieszę się, że na niego trafiłem
pIOTR KAPUSTA