szkoła płynnego mówienia

Pierwszy kurs online do niemieckiego skupiający się na komunikacji, na poprawieniu umiejętności mówienia

Już w maju/ czerwcu 2021 startuje projekt „Szkoła płynnego mówienia”

Już dziś możesz zapisać się w promocyjnej cenie! Liczba miejsc ograniczona!

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to mój kurs jest dla Ciebie.

Szkoła Płynnego Mówienia z Niemiecki po ludzku to wyjątkowy projekt, jakiego nie było wcześniej.

Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. 

Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu.  Dlaczego warto uczyć się właśnie ze mną?

  • Mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego 
  • Przez 7 lat mieszkałam w Niemczech i nadal mam kontakt z żywym językiem 
  • Jestem nauczycielką z zawodu i z zamiłowania 

Pomyśl, że po aktywnym udziale w „Szkole płynnego mówienia”:

Zaczniesz stosować zwroty, których używanie zawsze sprawiało Ci problemy

Będziesz wiedzieć, jak unikać częstych błędów

Podniesie się Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku

Zobacz opinie uczestników poprzedniej edycji

Jestem bardzo zadowolona. Kurs ''zmusił'' mnie do robienia czegoś z niemieckiego codziennie:) mimo, że nagranie nie wysyłałam codziennie to jednak zawsze coś w dany dzień przejrzałam:)
Elżbieta S
Podoba mi się, że jest dużo zagadnień (moduł 2 to już w ogóle jest super!) i zwrotów. Bardzo cieszę się, że ten kurs ''zmusił'' mnie do nagrywania się na dyktafonie. Nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie miałam pojęcia, że to AŻ TAK stresujące. Postanowiła wysłać pierwsze nagranie, tak jak zasugerowała, ale już teraz odsłuchując je, wyłapuję błędy i wiem, mniej więcej, nad czym się skupić. Teraz tylko czekam na info zwrotne 😉
Joanna T.
Materiały są świetne - zwięzłe, wartościowe, przydatne, naprawdę, ja jestem zachwycona. Ciekawe zwroty, część z nich można wykorzystać na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak dla mnie strzał w 10!
Meryem O.
Bardzo podoba mi się struktura i klarowność materiałów. Przede wszystkim jednak zastosowanie zwrotów w przykładowych wypowiedziach. Super 🙂
Katarzyna C.
Wspaniała wiedza
Jacek S.

Na czym polega „Szkoła płynnego mówienia”?

LEKCJI
0
MÓWIENIA
0 %
GRUPA WSPARCIA
0
ZADOWOLONYCH UCZESTNIKÓW
0 %

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania, mamą małej Emilki – to moje najważniejsze role życiowe. Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje i osiągnąć progres. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech oraz w Meksyku. Ponieważ w Niemczech spędziłam ponad siedem lat i nadal mam częsty kontakt z niemieckimi przyjaciółmi, mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczyłam stacjonarnie, teraz uczę online, piszę, tłumaczę i podnoszę swoje nauczycielskie kompetencje. Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile również na Facebooku oraz na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową grafikę ze słówkami czy z ciekawostkami gramatycznymi. Poza tym zajmuję się również coachingiem językowym.

zapisz sie na listę oczekujących

Na czym polega kurs?

Chcesz już dziś wiedzieć co czeka Cię podczas kursu? Jak będą wyglądały zadanie i poszczególne moduły? 

Poniżej możesz pobrać przykładowy odcinek Szkoły Płynnego Mówienia. 

POBIERZ DARMOWĄ LEKCJĘ ”Szkoły płynnego mówienia” i zobacz jakie zadania na Ciebie czekają: 

Najczęsciej zadawane pytania

Jest to wyjątkowy projekt, jakiego nie było wcześniej. Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje jego uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu.  

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie mają mało czasu, dlatego starałam się opracować projekt w taki sposób, abyś sama mogła / sam mógł dowolnie tym czasem gospodarować. Wykonane zadania mogą być krótkie, mogą być długie – wszystko zależy od Twoich możliwości czasowych. Najważniejsze, abyś mówiła / mówił po niemiecku!

Przede wszystkim dlatego że skupia się w 100% na Tobie. Może brałaś / brałeś udział w kursie konwersacyjnym, ale masz wrażenie, że czegoś brakuje. Pomogę Ci osiągnąć postęp, pokonać barierę językową i poprawić umiejętność mówienia po niemiecku.

Poza tym otrzymasz ode mnie wiedzę dotyczącą strategii uczenia się. Nadal mało się o nich mówi, a dobre strategie i wskazówki bardzo mogą ułatwić proces uczenia się

Kurs odbędzie się w dniach: 3 listopada – 11 grudnia 2020. 

Tak, oczywiście mogę wystawić fakturę VAT oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dostaniesz również dyplom ukończenia szkoły.

Oto  lista modułów, jakie wchodzą w zakres kursu: 

Moduł 1: Nawiązanie kontaktu
Moduł 2: Jak wyrazić swoje zdanie i go bronić?
Moduł 3: Argumentowanie
Moduł 4: Obrona przed atakiem słownym
Moduł 5: Składanie, przyjmowanie i odrzucanie propozycji
Moduł 6: Opowiadanie o treści
Moduł 7: Język mówiony. Część 1
Moduł 8: Język mówiony. Część 2
Moduł 9: Codzienność
Moduł 10: Jak prosić, dziękować i przepraszać?
Moduł 11: Optymizm i pozytywne uczucia
Moduł 12: Pesymizm i negatywne uczucia
Moduł 13: Święta i wolne
Moduł 14: Nowoczesne słownictwo, czyli social media i smartfony. Część 1
Moduł 15: Nowoczesne słownictwo, czyli social media i smartfony. Część 2
Moduł 16: Pierwsza pomoc
Moduł 17: Człowieczeństwo i odwaga cywilna
Moduł 18: Podróżowanie
Moduł 19: Kłótnie i konflikty
Moduł 20: Praca

Ilość uczestników jest ograniczona z uwagi na fakt, że każdemu uczestnikowi poświęcam czas, a czas jest ograniczony. W jednej edycji kursu będzie uczestniczyć maksymalnie 20 osób. 

Tak, oczywiście. Możesz go pobrać powyżej.

Rekomendacje

Świetne materiały bardzo inspirujące. Dzisiaj przeczytałam sobie wszystkie części ''Eines Sonntag''. Super Idee. No i ten pomysł ''Niemiecki w 5 minut trafiony. Pozdrawiam 🙂
Beata z.
Właśnie takie lekcje mi się podobają!
Danuta Ewiak
Lekcje niemieckiego z Magdą pozwoliły mi nabrać pewności siebie w mówieniu i bardziej zrozumieć gramatykę. Magda świetnie ją wyjaśnia i jest profesjonalnie przygotowana do każdej lekcji. Lekcje z nią to czysta przyjemność.
Aleksandra B., Zurych
Uważam, że wszystkie materiały są bardzo interesujące, a przede wszystkim staranie dobrany materiał do utrwalania i ćwiczenia. Moim zdaniem Pani Magdalena wkłada dużo pracy i materiału do nauki języka, ja jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć. Dodatkowo bardzo dużo ciekawych rzeczy udostępnia na Facebook takie jak pułapki językowe, słownictwo itd. Zawsze umie wytłumaczyć zasadę gramatyczną.
Beata B
Prowadzi Pani niezwykle wartościowy profil. Cieszę się, że na niego trafiłem
pIOTR KAPUSTA