pułapki językowe
kurs online

W dniach 19 lipca – 17 sierpnia 2021 odbędzie się kurs online „Pułapki językowe” 

Zapisz się już dziś

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to mój projekt jest dla Ciebie.

Pomyśl, że po aktywnym udziale w kursie ”Pułapki językowe”:

Przestaniesz zastanawiać się: „zu Hause” czy „nach Hause”? „umziehen” czy „sich umziehen”? „einige” czy „eigene”? „mindestens” czy „zumindest”?

Będziesz wiedzieć, jak unikać częstych błędów

Podniesie się Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku

Zobacz opinie uczestników innych moich kursów

Jestem bardzo zadowolona. Kurs ''zmusił'' mnie do robienia czegoś z niemieckiego codziennie:) mimo, że nagranie nie wysyłałam codziennie to jednak zawsze coś w dany dzień przejrzałam:)
Elżbieta S
Podoba mi się, że jest dużo zagadnień (moduł 2 to już w ogóle jest super!) i zwrotów. Bardzo cieszę się, że ten kurs ''zmusił'' mnie do nagrywania się na dyktafonie. Nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie miałam pojęcia, że to AŻ TAK stresujące. Postanowiła wysłać pierwsze nagranie, tak jak zasugerowała, ale już teraz odsłuchując je, wyłapuję błędy i wiem, mniej więcej, nad czym się skupić. Teraz tylko czekam na info zwrotne 😉
Joanna T.
Jestem bardzo zadowolony z lektury materiałów publikowanych przez Panią. Zmuszony chyba będę założyć konto na Faceboou, aby móc w szerszym zakresie korzystać z informacji publikowanych przez Panią. Życząc dalszych sukcesów i dobrych pomysłów
Jacek J.
Wszystkie wyjaśnienia są zrozumiałe. Ćwiczyłam niektóre z zagadnień z uczniami i dzięki nim było im łatwiej zrozumieć użycie danego przyimka 🙂
Oliwia J., nauczycielka niemieckiego
Materiały są świetne - zwięzłe, wartościowe, przydatne, naprawdę, ja jestem zachwycona. Ciekawe zwroty, część z nich można wykorzystać na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak dla mnie strzał w 10!
Meryem O.
Bardzo podoba mi się struktura i klarowność materiałów. Przede wszystkim jednak zastosowanie zwrotów w przykładowych wypowiedziach. Super 🙂
Katarzyna C.
Wspaniała wiedza
Jacek S.
Pani kurs bardzo pomógł mi nabrać pewności i poprawności w konstruowaniu tekstu. Bardzo dziękuję.
Anna K.
Zaproponowana przez Panią metoda kursu, to dla mnie strzał w 10. Nagranie tych kilku materiałów uzmysłowiło jakie to trudne i ile jeszcze przede mną pracy. Niemniej jednak dało mi to więcej, niż kilka miesięcy dotychczasowej nauki. Bardzo mi to pomogło. Będę śledziła Pani stronę i gdy pojawi się następny kurs, chętnie z niego skorzystam, jeśli tylko czas mi na to pozwoli.
Małgorzata S.

Skąd mój pomysł na kurs online
„Pułapki językowe”?

Mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu niemieckiego. Pomagając moim uczniom nauczyć się mówić w tym języku, zauważyłam, z czym mają problemy. Jest to przede wszystkim stosowanie słownictwa i gramatyki w praktyce. Bazując na moim doświadczeniu, wyodrębniłam błędy, które pojawiają się u uczących bardzo często. Ponieważ w podręcznikach nie mogłam znaleźć materiałów, których potrzebowałam, zaczęłam tworzyć je sama. Na potrzeby tego kursu opracowałam nowe, aktualne materiały. Wiem, że pomogą Ci w eliminacji błędów. Na kursie będziesz pracować TYLKO z moimi autorskimi materiałami - nie będzie stron z podręczników - tylko moje autorskie materiały.

Co to jest kurs online „Pułapki językowe” i jakie korzyści Ci przyniesie?

Jest to wyjątkowy projekt. Do tej pory na rynku nie było kursu skupiającego się na eliminacji częstych błędów popełnianych przez uczących się niemieckiego. Pomoże Ci on wyeliminować błędy w mówieniu i w pisaniu. Aktywnie uczestnicząc w moim kursie, podniesiesz swoją znajomość niemieckiego i nauczysz się unikać częstych błędów. Przestaniesz mieć wątpliwości często pojawiające się u osób na poziomach A2-B1.

Jednak jeśli uczysz się na poziomie B2 i wiesz, że robisz błędy, których nie powinnaś / nie powinieneś robić na tym poziomie, to kurs jest również dla Ciebie. 

Ile czasu muszę w niego włożyć?

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie mają mało czasu, dlatego starałam się opracować projekt w taki sposób, abyś sama mogła / sam mógł dowolnie tym czasem gospodarować. Zadania możesz wykonać w dogodnym momencie.  

Jak długo trwa projekt?

Od 19 lipca – 17 sierpnia 2021.

Czy dostanę fakturę i zaświadczenie?

Tak, oczywiście mogę wystawić fakturę VAT oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Jakie tematy poruszane są w trakcie kursu?

Oto przykładowe tematy:

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania, mamą małej Emilki – to moje najważniejsze role życiowe. Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje i osiągnąć progres. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech oraz w Meksyku. Ponieważ w Niemczech spędziłam ponad siedem lat i nadal mam częsty kontakt z niemieckimi przyjaciółmi, mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczyłam stacjonarnie, teraz uczę online (niemiecki i angielski), piszę bloga i podręczniki, tłumaczę i podnoszę swoje nauczycielskie kompetencje. Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile również na Facebooku oraz na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową grafikę ze słówkami czy z ciekawostkami gramatycznymi. Poza tym zajmuję się również coachingiem językowym.

Kurs Online ''Pułapki językowe"

Wykup dostęp do kursu - 149 zł

Na czym polega kurs?

Chcesz już dziś wiedzieć co czeka Cię podczas kursu?

Zajrzyj do środka! Poniżej możesz pobrać przykładowy materiał.

Rekomendacje

Świetne materiały bardzo inspirujące. Dzisiaj przeczytałam sobie wszystkie części ''Eines Sonntag''. Super Idee. No i ten pomysł ''Niemiecki w 5 minut trafiony. Pozdrawiam 🙂
Beata z.
Właśnie takie lekcje mi się podobają!
Danuta Ewiak
Lekcje niemieckiego z Magdą pozwoliły mi nabrać pewności siebie w mówieniu i bardziej zrozumieć gramatykę. Magda świetnie ją wyjaśnia i jest profesjonalnie przygotowana do każdej lekcji. Lekcje z nią to czysta przyjemność.
Aleksandra B., Zurych
Uważam, że wszystkie materiały są bardzo interesujące, a przede wszystkim staranie dobrany materiał do utrwalania i ćwiczenia. Moim zdaniem Pani Magdalena wkłada dużo pracy i materiału do nauki języka, ja jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć. Dodatkowo bardzo dużo ciekawych rzeczy udostępnia na Facebook takie jak pułapki językowe, słownictwo itd. Zawsze umie wytłumaczyć zasadę gramatyczną.
Beata B
Prowadzi Pani niezwykle wartościowy profil. Cieszę się, że na niego trafiłem
pIOTR KAPUSTA
Uczę się od dwóch miesięcy i nie tak bardzo intensywnie. Wydawało mi się, że prawie nic nie mogę powiedzieć, coś tam dukam. Dzięki Pani kursowi okazuje się, że jednak coś powiedzieć po niemiecku potrawię. Bardzo motywujące, dzięukuję!
Paulina G.