pułapki językowe
kurs online

W marcu 2021 startuje kurs online „Pułapki językowe” 

Zapisz się już dziś

 • Jesteś na poziomach A2-B1?
 • Czy mimo dużej ilości czasu spędzanego nad nauką ciągle zdarza Ci się popełniać te same błędy?
 • Czy masz barierę językową?
 • Czy masz wrażenie, że często popełniane przez uczących się niemieckiego błędy są również Twoim problemem?
 • Potrzebujesz wsparcia przy eliminacji błędów?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to mój projekt jest dla Ciebie.

Pomyśl, że po aktywnym udziale w kursie ”Pułapki językowe”:

Przestaniesz zastanawiać się: „zu Hause” czy „nach Hause”? „umziehen” czy „sich umziehen”? „einige” czy „eigene”? „mindestens” czy „zumindest”?

Będziesz wiedzieć, jak unikać częstych błędów

Podniesie się Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku

Zobacz opinie uczestników innych moich kursów

Jestem bardzo zadowolona. Kurs ''zmusił'' mnie do robienia czegoś z niemieckiego codziennie:) mimo, że nagranie nie wysyłałam codziennie to jednak zawsze coś w dany dzień przejrzałam:)
Elżbieta S
Podoba mi się, że jest dużo zagadnień (moduł 2 to już w ogóle jest super!) i zwrotów. Bardzo cieszę się, że ten kurs ''zmusił'' mnie do nagrywania się na dyktafonie. Nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie miałam pojęcia, że to AŻ TAK stresujące. Postanowiła wysłać pierwsze nagranie, tak jak zasugerowała, ale już teraz odsłuchując je, wyłapuję błędy i wiem, mniej więcej, nad czym się skupić. Teraz tylko czekam na info zwrotne 😉
Joanna T.
Materiały są świetne - zwięzłe, wartościowe, przydatne, naprawdę, ja jestem zachwycona. Ciekawe zwroty, część z nich można wykorzystać na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak dla mnie strzał w 10!
Meryem O.
Bardzo podoba mi się struktura i klarowność materiałów. Przede wszystkim jednak zastosowanie zwrotów w przykładowych wypowiedziach. Super 🙂
Katarzyna C.
Wspaniała wiedza
Jacek S.

Skąd mój pomysł na kurs online
„Pułapki językowe”?

Mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu niemieckiego. Pomagając moim uczniom nauczyć się mówić w tym języku, zauważyłam, z czym mają problemy. Jest to przede wszystkim stosowanie słownictwa i gramatyki w praktyce. Bazując na moim doświadczeniu, wyodrębniłam błędy, które pojawiają się u uczących bardzo często. Ponieważ w podręcznikach nie mogłam znaleźć materiałów, których potrzebowałam, zaczęłam tworzyć je sama. Na potrzeby tego kursu opracowałam nowe, aktualne materiały. Wiem, że pomogą Ci w eliminacji błędów. Na kursie będziesz pracować TYLKO z moimi autorskimi materiałami - nie będzie stron z podręczników - tylko moje autorskie materiały.

Co to jest kurs online „Pułapki językowe” i jakie korzyści Ci przyniesie?

Jest to wyjątkowy projekt. Do tej pory na rynku nie było kursu skupiającego się na eliminacji częstych błędów popełnianych przez uczących się niemieckiego. Pomoże Ci on wyeliminować błędy w mówieniu i w pisaniu. Aktywnie uczestnicząc w moim kursie, podniesiesz swoją znajomość niemieckiego i nauczysz się unikać częstych błędów. Przestaniesz mieć wątpliwości często pojawiające się u osób na poziomach A2-B1.

Jednak jeśli uczysz się na poziomie B2 i wiesz, że robisz błędy, których nie powinnaś / nie powinieneś robić na tym poziomie, to kurs jest również dla Ciebie. 

Ile czasu muszę w niego włożyć?

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie mają mało czasu, dlatego starałam się opracować projekt w taki sposób, abyś sama mogła / sam mógł dowolnie tym czasem gospodarować. Zadania możesz wykonać w dogodnym momencie.  

Jak długo trwa projekt?

Kurs odbędzie się w marcu 2021 – dokładną datę podam odpowiednio wcześniej. 

Czy dostanę fakturę i zaświadczenie?

Tak, oczywiście mogę wystawić fakturę VAT oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Jakie tematy poruszane są w trakcie kursu?

Oto przykładowe tematy:

 • Często mylone słowa
 • Słowa podobne do siebie
 • Słowa o różnych znaczeniach
 • Częste błędy w spójnikach
 • Dlaczego w niemieckim nie ma podwójnej negacji i jak poprawnie zaprzeczać

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania, mamą małej Emilki – to moje najważniejsze role życiowe. Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje i osiągnąć progres. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech oraz w Meksyku. Ponieważ w Niemczech spędziłam ponad siedem lat i nadal mam częsty kontakt z niemieckimi przyjaciółmi, mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczyłam stacjonarnie, teraz uczę online (niemiecki i angielski), piszę bloga i podręczniki, tłumaczę i podnoszę swoje nauczycielskie kompetencje. Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile również na Facebooku oraz na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową grafikę ze słówkami czy z ciekawostkami gramatycznymi. Poza tym zajmuję się również coachingiem językowym.

Kurs Online ''Pułapki językowe"

Zapisz się na listę oczekujących, a dowiesz się pierwszy kiedy ruszy sprzedaż kursu

Na czym polega kurs?

 • Co dwa dni otrzymasz ode mnie maila z materiałem dotyczącym danego tematu oraz z zadaniem do wykonania. Są to moje autorskie materiały.
 • Następnego dnia otrzymasz rozwiązanie do zadania.
 • Dla uczestników projektu zostanie założona na Facebooku zamknięta grupa, która po zakończeniu projektu zostanie zarchiwizowana, więc zawsze będziesz mieć do niej dostęp.
 • W trakcie trwania kursu odbędzie się jedna transmisja na żywo na Facebooku, w trakcie której udzielę wskazówek dotyczących zagadnień poruszanych w kursie. Odpowiem również na pytania uczestników.
 • Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom jego ukończenia.

Chcesz już dziś wiedzieć co czeka Cię podczas kursu?

Zajrzyj do środka! Poniżej możesz pobrać przykładowy materiał.

Rekomendacje

Świetne materiały bardzo inspirujące. Dzisiaj przeczytałam sobie wszystkie części ''Eines Sonntag''. Super Idee. No i ten pomysł ''Niemiecki w 5 minut trafiony. Pozdrawiam 🙂
Beata z.
Właśnie takie lekcje mi się podobają!
Danuta Ewiak
Lekcje niemieckiego z Magdą pozwoliły mi nabrać pewności siebie w mówieniu i bardziej zrozumieć gramatykę. Magda świetnie ją wyjaśnia i jest profesjonalnie przygotowana do każdej lekcji. Lekcje z nią to czysta przyjemność.
Aleksandra B., Zurych
Uważam, że wszystkie materiały są bardzo interesujące, a przede wszystkim staranie dobrany materiał do utrwalania i ćwiczenia. Moim zdaniem Pani Magdalena wkłada dużo pracy i materiału do nauki języka, ja jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć. Dodatkowo bardzo dużo ciekawych rzeczy udostępnia na Facebook takie jak pułapki językowe, słownictwo itd. Zawsze umie wytłumaczyć zasadę gramatyczną.
Beata B
Prowadzi Pani niezwykle wartościowy profil. Cieszę się, że na niego trafiłem
pIOTR KAPUSTA
Uczę się od dwóch miesięcy i nie tak bardzo intensywnie. Wydawało mi się, że prawie nic nie mogę powiedzieć, coś tam dukam. Dzięki Pani kursowi okazuje się, że jednak coś powiedzieć po niemiecku potrawię. Bardzo motywujące, dzięukuję!
Paulina G.