W dniach 9 maja - 6 czerwca 2022 odbędzie się kurs online „Pułapki językowe” 

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to mój projekt jest dla Ciebie.

Pomyśl, że po aktywnym udziale w kursie ”Pułapki językowe”:

Przestaniesz zastanawiać się: „zu Hause” czy „nach Hause”? „umziehen” czy „sich umziehen”? „einige” czy „eigene”? „mindestens” czy „zumindest”?

Będziesz wiedzieć, jak unikać częstych błędów

Podniesie się Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku

Zobacz opinie uczestników moich kursów

Jestem bardzo zadowolona. Kurs ''zmusił'' mnie do robienia czegoś z niemieckiego codziennie:) mimo, że nagranie nie wysyłałam codziennie to jednak zawsze coś w dany dzień przejrzałam:)
Elżbieta S
Podoba mi się, że jest dużo zagadnień (moduł 2 to już w ogóle jest super!) i zwrotów. Bardzo cieszę się, że ten kurs ''zmusił'' mnie do nagrywania się na dyktafonie. Nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie miałam pojęcia, że to AŻ TAK stresujące. Postanowiła wysłać pierwsze nagranie, tak jak zasugerowała, ale już teraz odsłuchując je, wyłapuję błędy i wiem, mniej więcej, nad czym się skupić. Teraz tylko czekam na info zwrotne 😉
Joanna T.
Jestem bardzo zadowolony z lektury materiałów publikowanych przez Panią. Zmuszony chyba będę założyć konto na Faceboou, aby móc w szerszym zakresie korzystać z informacji publikowanych przez Panią. Życząc dalszych sukcesów i dobrych pomysłów
Jacek J.
Wszystkie wyjaśnienia są zrozumiałe. Ćwiczyłam niektóre z zagadnień z uczniami i dzięki nim było im łatwiej zrozumieć użycie danego przyimka 🙂
Oliwia J., nauczycielka niemieckiego
Materiały są świetne - zwięzłe, wartościowe, przydatne, naprawdę, ja jestem zachwycona. Ciekawe zwroty, część z nich można wykorzystać na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak dla mnie strzał w 10!
Meryem O.
Bardzo podoba mi się struktura i klarowność materiałów. Przede wszystkim jednak zastosowanie zwrotów w przykładowych wypowiedziach. Super 🙂
Katarzyna C.
Wspaniała wiedza
Jacek S.
Pani kurs bardzo pomógł mi nabrać pewności i poprawności w konstruowaniu tekstu. Bardzo dziękuję.
Anna K.
Zaproponowana przez Panią metoda kursu, to dla mnie strzał w 10. Nagranie tych kilku materiałów uzmysłowiło jakie to trudne i ile jeszcze przede mną pracy. Niemniej jednak dało mi to więcej, niż kilka miesięcy dotychczasowej nauki. Bardzo mi to pomogło. Będę śledziła Pani stronę i gdy pojawi się następny kurs, chętnie z niego skorzystam, jeśli tylko czas mi na to pozwoli.
Małgorzata S.

Co to jest kurs online „Pułapki językowe” i jakie korzyści Ci przyniesie?

Jest to wyjątkowy projekt. Do tej pory na rynku nie było kursu skupiającego się na eliminacji częstych błędów popełnianych przez uczących się niemieckiego. Pomoże Ci on wyeliminować błędy w mówieniu i w pisaniu. Aktywnie uczestnicząc w moim kursie, podniesiesz swoją znajomość niemieckiego i nauczysz się unikać częstych błędów. Przestaniesz mieć wątpliwości często pojawiające się u osób na poziomach A2-B1.

Jednak jeśli uczysz się na poziomie B2 i wiesz, że robisz błędy, których nie powinnaś / nie powinieneś robić na tym poziomie, to kurs jest również dla Ciebie. 

Ile czasu muszę w niego włożyć?

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie mają mało czasu, dlatego starałam się opracować projekt w taki sposób, abyś sama mogła / sam mógł dowolnie tym czasem gospodarować. Zadania możesz wykonać w dogodnym momencie.  

Jak długo trwa projekt?

Od 9 maja – 6 czerwca 2022

Otrzymujesz jednak wieczysty dostęp do platformy z kursem, więc możesz wrócić do niego w każdej chwili.

Czy otrzymam fakturę i certyfikat?

Tak, oczywiście mogę wystawić fakturę VAT oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Jakie tematy poruszane są w trakcie kursu?

Oto przykładowe tematy:

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania, mamą małej Emilki – to moje najważniejsze role życiowe.

Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje i osiągnąć progres. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech oraz w Meksyku.

Mieszkam w Niemczech już ósmy rok, wiec mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczę stacjonarnie w dwóch niemieckich szkołach, uczę również online (niemiecki i angielski), piszę bloga i podręczniki, tłumaczę i podnoszę swoje nauczycielskie kompetencje.

Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile również na Facebooku oraz na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową grafikę ze słówkami czy z ciekawostkami gramatycznymi. Poza tym zajmuję się również coachingiem językowym.