„EIN TELEFONGESPRÄCH AUF DEUTSCH. ROZMOWA TELEFONICZNA PO NIEMIECKU”

Na myśl o rozmowie telefonicznej po niemiecku przechodzą cię ciarki? 

Jeśli tak, to ten e-book jest dla Ciebie!

Kiedy studiowałam w Niemczech, zdarzyła się taka sytuacja, że całkowicie nieoczekiwanie, bez przygotowania, musiałam zadzwonić do Niemki. Dobrze pamiętam, jaki to był dla mnie stres. Dałam radę, ale kosztowało mnie to dużo stresu. Jest jeszcze w miarę łatwo, kiedy wszystko idzie gładko i kiedy kogoś dobrze rozumiemy, ale problemy pojawiają się np. kiedy połączenie jest zakłócane, kiedy chcemy zostawić wiadomość lub o coś dopytać.

Mam nadzieję, że słownictwo i zwroty zawarte w tym e-booku sprawią, że rozmowa telefoniczna po niemiecku będzie dla Ciebie dużo łatwiejsza.

⇒ Mieszkasz w kraju niemieckojęzycznym? Zapewne musisz do kogoś zadzwonić od czasu do czasu. Dzięki zwrotom przygotowanym przeze mnie unikniesz stresu i poczujesz się pewniej w rozmowie telefonicznej.

Pracujesz z klientami niemieckojęzycznymi? Jeśli tak, to rozmowa telefoniczna jest niezbędną umiejętnością.

Studiujesz i myślisz o pracy w kraju niemieckojęzycznym lub w niemieckiej firmie? Na wielu rozmowach kwalifikacyjnych jest „test rozmowy telefonicznej”. Mój e-book pozwoli Ci poznać niezbędne słownictwo.

Telefonujesz od czasu do czasu po niemiecku i nie wiesz, jak zareagować, kiedy pojawiają się problemy z połączeniem? Mój e-book dostarczy Ci gotowych, niezbędnych zwrotów.

E-book zawiera następujące rozdziały:

I. Na początku rozmowy
II. Czasowniki i rzeczowniki związane z telefonowaniem
III. Podawanie powodu rozmowy i terminy
IV. Reakcje / Odbieranie telefonu
V. Zakończenie rozmowy
VI. WhatsApp
VII. SMS
VIII. Problemy występujące w trakcie rozmów telefonicznych + Zoom + Skype
IX. Słuchawki i kable
X. Słowniczek

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania oraz przede wszystkim mamą małej Emilki. Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje językowe i osiągnąć postęp. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech, w Meksyku i w Polsce. Ponieważ mieszkam w Niemczech, to mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczę stacjonarnie i online oraz piszę e-booki. Wydałam ich już trochę: „Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne”, „Podstawy budowy zdania w języku niemieckim”, ”Weihnachten, czyli święta po niemiecku”, „Zwrot es gibt. Teoria i ćwiczenia”, „Przyimki w języku niemieckim. Teoria i ćwiczenia”, e-booki ze zwrotami do egzaminów Goethe-Institut i Telc.

Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile na Facebooku i na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową porcję niemieckiego.

Zobacz, co o mnie mówią

Książka jest bardzo fajna i na pewno bardzo potrzebna, bo systematyzuje wiedzę o przyimkach. Choć wiadomości jest w niej podane tyle na raz, że głowa pęka 🙂 Przykłady zastosowań są bardzo fajne i najważniejsze w tym wszystkim, dlatego dobrze, że jest ich dużo i są pogrubione. Choć ja, po wydrukowaniu, na pewno wezmę marker, i pozaznaczam w tekście najważniejsze dla mnie informacje i przykłady indywidualnie, ale tak zrobi chyba każdy, kto chciałby skorzystać z tej książki z sensem.

 

Wow! Przeczytałam i muszę przyznać, że wykonała Pani kawał dobrej roboty! A oprócz tego, to zestawienie bez ćwiczeń nie miałoby sensu, bo to byłaby trochę wiedza encyklopedyczna, która nie zostałaby na zbyt długo w głowie, bo jest zbyt bardzo skondensowana.
Anna, Żary / Polska – uczy się niemieckiego od 2,5 roku

 

Wszystkie wyjaśnienia są zrozumiałe. Ćwiczyłam niektóre z zagadnień z uczniami i dzięki nim było im łatwiej zrozumieć użycie danego przyimka 🙂 Oliwia J., nauczycielka niemieckiego

Pani Magdaleno, bardzo dziękuję za przesłany fragment nowego ebooka. Jest napisany bardzo przejrzyście, dużo przykładów do każdego przyimka, co daje jaśniejsze spojrzenie. Serdecznie dziękuję

Małgorzata W.

 

Nowy podręcznik zapowiada się super. Jest bardzo przejrzyste, jasno, nieskomplikowanie wytłumaczone. Na pewno kupię Pani nowy podręcznik. Magda M.

Zaproponowana przez Panią metoda kursu, to dla mnie strzał w 10. Nagranie tych kilku materiałów uzmysłowiło jakie to trudne i ile jeszcze przede mną pracy. Niemniej jednak dało mi to więcej, niż kilka miesięcy dotychczasowej nauki. Bardzo mi to pomogło. Będę śledziła Pani stronę i gdy pojawi się następny kurs, chętnie z niego skorzystam, jeśli tylko czas mi na to pozwoli.
Małgorzata S.

Pani kurs bardzo pomógł mi nabrać pewności i poprawności w konstruowaniu tekstu.
Bardzo dziękuję.

Anna K.

Jestem bardzo zadowolony z lektury materiałów publikowanych przez Panią. Zmuszony chyba będę założyć konto na Faceboou, aby móc w szerszym zakresie korzystać z informacji publikowanych przez Panią. Życząc dalszych sukcesów i dobrych pomysłów
Jacek J.

Kup e-booka

 

Ein Telefongespräch auf Deutsch. Rozmowa telefoniczna po niemiecku

Cena: 34,99 zł

od 17 stycznia 39,99 zł