szkoła płynnego
mówienia A2

Pierwszy kurs online do niemieckiego skupiający się na komunikacji, na poprawieniu umiejętności mówienia

Kurs online „Szkoła płynnego mówienia A2” od teraz w stałej sprzedaży!

Zapisz się już dziś

Dostępność ograniczona!!!

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to mój projekt jest dla Ciebie.

Pomyśl, że po aktywnym udziale w „Szkole płynnego mówienia”:

Zaczniesz stosować zwroty, których używanie zawsze sprawiało Ci problemy

Będziesz wiedzieć, jak unikać częstych błędów

Podniesie się Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku

Zobacz opinie uczestników poprzedniej edycji

Pierwszy raz spotykam się z tak szczegółowym analizowaniem wypowiedzi. Tego właśnie mi brakuje w nauce, codziennie używam niemieckiego, ale nikt nie zwraca uwagi i nie poprawia mnie. Po prostu przyzwyczaili się, że mówię. jak mówię i dogadujemy się. Na etapie nauki nie wiem, gdzie popełniam błędy. Dostałam sporą dawkę motywacji, cieszę się że tu trafiłam. Jest Pani niesamowita! Dziękuję!
Ewa N., SPM B1/B2​
Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym kursie. Dzięki niemu nabrałam pewności siebie w mowie oraz poszerzyłam swoje słownictwo.
Wiktoria S., SPM B1/B2
Podoba mi się, że jest dużo zagadnień (moduł 2 to już w ogóle jest super!) i zwrotów. Bardzo cieszę się, że ten kurs ''zmusił'' mnie do nagrywania się na dyktafonie. Nigdy wcześniej tego nie robiłam i nie miałam pojęcia, że to AŻ TAK stresujące. Postanowiłam wysłać pierwsze nagranie, tak jak zasugerowałaś, ale już teraz odsłuchując je, wyłapuję błędy i wiem, mniej więcej, nad czym się skupić. Teraz tylko czekam na info zwrotne 😉
Joanna T.
Jestem bardzo zadowolona. Kurs ''zmusił'' mnie do robienia czegoś z niemieckiego codziennie:) mimo, że nagranie nie wysyłałam codziennie to jednak zawsze coś w dany dzień przejrzałam:)
Elżbieta S
Uważam, że ten kurs jest świetnie opracowany! Tematy są wyczerpane. Do tego w zasadzie każdy dział z tego kursu, dotyczy tematów, które są faktycznie poruszane w codziennych rozmowach. Mówię to z perspektywy osoby, która mieszka i pracuje w Niemczech. Dodatkowo to tutaj uczę się języka, od niemieckojęzycznych nauczycieli, którzy nie zawsze wszystko tłumaczą, czasami tylko przerabiają. W materiałach widać, że ma pani duże doświadczenie i jest zwrócona uwaga na pewnie najczęściej popełniane błędy (przy myśleniu z polskiego na niemiecki), co też wiele mi wyjaśniło i pomogło w nauce.
Agnieszka P., SPM B1/B2
Zaproponowana przez Panią metoda kursu, to dla mnie strzał w 10. Nagranie tych kilku materiałów uzmysłowiło, jakie to trudne i ile jeszcze przede mną pracy. Niemniej jednak dało mi to więcej niż kilka miesięcy dotychczasowej nauki. Bardzo mi to pomogło. Będę śledziła Pani stronę i gdy pojawi się następny kurs, chętnie z niego skorzystam, jeśli tylko czas mi na to pozwoli.
Małgorzata Sz., SPM B1/B2
Materiały są świetne - zwięzłe, wartościowe, przydatne, naprawdę, ja jestem zachwycona. Ciekawe zwroty, część z nich można wykorzystać na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak dla mnie strzał w 10!
Meryem O.
Bardzo podoba mi się struktura i klarowność materiałów. Przede wszystkim jednak zastosowanie zwrotów w przykładowych wypowiedziach. Super 🙂
Katarzyna C.
Wspaniała wiedza
Jacek S.

Skąd mój pomysł na projekt „Szkoła płynnego mówienia”?

Mam prawie 10 lat doświadczenia w nauczaniu niemieckiego i dobrze wiem, że mówienie to bardzo trudna do zdobycia kompetencja. Płynne mówienie w języku obcym jest jeszcze trudniejsze. Pomagając moim uczniom nauczyć się mówić po niemiecku, zauważyłam, z czym mają problemy. Było to przede wszystkim stosowanie słownictwa i gramatyki w praktyce. Ponieważ w podręcznikach nie mogłam znaleźć materiałów, których potrzebowałam, zaczęłam tworzyć je sama. Na potrzeby tego kursu opracowałam nowe, aktualne materiały. Wiem, że pomogą Ci zacząć mówić po niemiecku.

Co to jest „Szkoła płynnego mówienia” i jakie korzyści Ci przyniesie?

Jest to wyjątkowy projekt. Skupia się w 100% na mówieniu, oferuje jego uczestnikom wsparcie oraz informację zwrotną. Pomaga wyeliminować błędy w mówieniu. Aktywnie uczestnicząc w mojej szkole, pozbędziesz się bariery językowej, poprawisz kompetencję mówienia po niemiecku oraz nabierzesz pewności siebie w mówieniu. 

Ile czasu muszę w niego włożyć?

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie mają mało czasu, dlatego starałam się opracować projekt w taki sposób, abyś sama mogła / sam mógł dowolnie tym czasem gospodarować. Wykonane zadania mogą być krótkie, mogą być dłuższe – wszystko zależy od Twoich możliwości czasowych. Najważniejsze, abyś mówiła / mówił po niemiecku! 

Dlaczego „Szkoła płynnego mówienia” to szczególny projekt?

Przede wszystkim dlatego że skupia się w 100% na Tobie. Może brałaś / brałeś udział w kursie konwersacyjnym, ale masz wrażenie, że czegoś brakuje. Pomogę Ci osiągnąć postęp, pokonać barierę językową i poprawić umiejętność mówienia po niemiecku. 

Poza tym otrzymasz ode mnie wiedzę dotyczącą strategii uczenia się. Nadal mało się o nich mówi, a dobre strategie i wskazówki bardzo mogą ułatwić proces uczenia się. 

berlin-4663539_1280

Jakie tematy poruszane są w trakcie kursu?

Oto tematy poszczególnych modułów:

Kim jestem?

Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu i z zamiłowania, mamą małej Emilki – to moje najważniejsze role życiowe. Pomagam uczącym się niemieckiego rozwinąć kompetencje i osiągnąć progres. Doświadczenia zawodowe zdobywałam, ucząc niemieckiego w Niemczech oraz w Meksyku. Ponieważ w Niemczech spędziłam ponad siedem lat i nadal mam częsty kontakt z niemieckimi przyjaciółmi, mój język jest bardzo naturalny. To na pewno jest moją dużą zaletą na tle konkurencji. Uczyłam stacjonarnie, teraz uczę online, piszę, tłumaczę i podnoszę swoje nauczycielskie kompetencje. Prowadzę stronę „Niemiecki po ludzku”, która posiada profile również na Facebooku oraz na Instagramie. Zajrzyj na nie, a codziennie znajdziesz tam nową grafikę ze słówkami czy z ciekawostkami gramatycznymi. Poza tym zajmuję się również coachingiem językowym.

''szkołA płynnego mówienia A2" pakiety

“Szkoła płynnego mówienia A2” – praca ze mną

239,00 pln

“Szkoła płynnego mówienia A2”
– praca indywidualna

189,00 pln

Na czym polega kurs?

Po zakupie otrzymujesz dostęp do 18 lekcji. 

Każda z nich składa się z pliku PDF ze słownictwem, przykładami i zadaniem domowym.

Grupa wsparcia

Po zakupie kursu otrzymasz link do zamkniętej grupy na Facebooku, w której możesz wymienić się doświadczeniami z innymi Uczestnikami oraz obejrzeć nagrania z poprzednich transmisji.

Chcesz mi przesłać swoje zadanie domowe?

Istnieje taka możliwość. Możesz kupić również kurs z opcją sprawdzenia wszystkich zadań przeze mnie. Nie tylko poprawię Twoje zadania, ale przygotowuję dla Ciebie także indywidualne wskazówki.

Chcesz już dziś wiedzieć co czeka Cię podczas kursu? Jak będą wyglądały zadanie i poszczególne moduły? Poniżej możesz pobrać przykładowy odcinek Szkoły Płynnego Mówienia. ​

POBIERZ DARMOWĄ LEKCJĘ ”Szkoły płynnego mówienia” i zobacz jakie zadania na Ciebie czekają: 

Rekomendacje

Świetne materiały bardzo inspirujące. Dzisiaj przeczytałam sobie wszystkie części ''Eines Sonntag''. Super Idee. No i ten pomysł ''Niemiecki w 5 minut trafiony. Pozdrawiam 🙂
Beata z.
Właśnie takie lekcje mi się podobają!
Danuta Ewiak
Lekcje niemieckiego z Magdą pozwoliły mi nabrać pewności siebie w mówieniu i bardziej zrozumieć gramatykę. Magda świetnie ją wyjaśnia i jest profesjonalnie przygotowana do każdej lekcji. Lekcje z nią to czysta przyjemność.
Aleksandra B., Zurych
Uważam, że wszystkie materiały są bardzo interesujące, a przede wszystkim staranie dobrany materiał do utrwalania i ćwiczenia. Moim zdaniem Pani Magdalena wkłada dużo pracy i materiału do nauki języka, ja jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć. Dodatkowo bardzo dużo ciekawych rzeczy udostępnia na Facebook takie jak pułapki językowe, słownictwo itd. Zawsze umie wytłumaczyć zasadę gramatyczną.
Beata B
Prowadzi Pani niezwykle wartościowy profil. Cieszę się, że na niego trafiłem
pIOTR KAPUSTA