Weihnachtsmarkt in Münster

Zanim okres świąteczny całkowicie się zakończy, opublikuję jeszcze zdjęcia z jarmarku świątecznego w Münster, na którym byłam w grudniu 2008 roku. Tegoroczne święta spędziłam w Niemczech i po niemiecku. No może nie do końca, bo pracowałam. Fajnie jednak było na świętach wychodzić o 8 rano do pracy. Ulice całkowicie puste, cisza większa niż zwykle. Na Sylwestra też idę do pracy, także luz.

Oto moje zdjęcia z Münster. Nie jest ich dużo, ale inne nie wyszły zbyt dobrze. Zwiedzałam wtedy miasto, a na jarmarku świątecznym nie spędziłam tak dużo czasu, jednak wspominam go mile. Mimo wszystko bardziej podoba mi się w Trier.

Magdalena Surowiec

Magdalena Surowiec

Germanistka z wykształcenia i z zamiłowania. W Niemczech mieszkałam ponad 7 lat (Północna Nadrenia-Westfalia i Nadrenia-Palatynat). Język niemiecki jest dla mnie jak drugi język ojczysty. Uczę, tłumaczę, piszę podręczniki, dokształcam się. Moje zainteresowania to języki obce, muzyka klasyczna, antyczny Egipt, literatura, dydaktyka, metodyka i przede wszystkim moja córka.

Sprawdź także...

5 komentarzy

 1. NightRaven napisał(a):

  Pf! Jak można pracować w Sylwestra? ;). Jesteś pierwszą osobą, jaką w życiu spotkałem, która lubi pracować w Sylwestra :P. Pozdrawiam.

 2. Magdalena Surowiec napisał(a):

  Pracuję, bo nie lubię świętować, a poza tym moim zdaniem nie ma co świętować 🙂

 3. NightRaven napisał(a):

  Niby tak ;). Jeden rok do przodu ;).

 4. Magdalena Surowiec napisał(a):

  No właśnie. Starzejemy się, więc czym się cieszyć…

 5. NightRaven napisał(a):

  Dokładnie :))).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.